• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa
Jesteś tutaj: SklepyOffice Projekt

Office Projekt


Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00-18:00

sobota: 10:00-16:00

niedziela: nieczynne

Poziom: I piętro

Kontakt:

www.officeprojekt.pl

email: kontakt@officeprojekt.pl

tel: 61 639 00 25 / kom.: 604 463 963


Galeria najemcy

OFFICE PROJEKT to firma stworzona przez ludzi z pasją, która umożliwia nam na wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.

Zajmujemy się wyposażeniem wnętrz biurowych,  doradztwem projektowym oraz pracami wykończeniowymi co pozwala kompleksowo zrealizować Państwa oczekiwania. ( Na Państwa potrzeby wykonamy bezpłatną wizualizację oraz projekt wnętrza.)

Poprzez nasze aranżacje tworzymy ergonomiczne stanowiska pracy, niepowtarzalne gabinety oraz recepcje, sale konferencyjne, jak również pomieszczenia socjalne.

Klienci mogą liczyć na zaspokojenie indywidualnych potrzeb, dlatego  projektujemy oraz realizujemy również nietypowe zamówienia, takie jak ścianki działowe, szafy wnękowe, aneksy kuchenne, zabudowy nietypowe. Na życzenie klienta  rolety okienne, verticale i wykładziny dywanowe

Nasza ekspozycja odzwierciedla aktualne trendy wzornictwa, a oferta handlowa może zaskoczyć bogactwem stylów dopasowanych do każdego budżetu. Prezentujemy szeroki oraz stale aktualizowany wachlarz produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ciekawymi aranżacjami oraz zapraszamy do współpracy.
Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media