• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa
Jesteś tutaj: SklepyVox

Vox


Godziny otwarcia:

pn-sob: 10:00-20:00

niedz.10:00-16:00

Poziom: 1 piętro

Kontakt: www.vox.pl
email: poznan_obornicka@meble.vox.pl
tel. ( 61 ) 842 44 00

meble

dekoracje

wyposażenie wnętrz

fotele

kanapy


Galeria najemcy

Firma Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A. stanowi część Grupy Kapitałowej Vox, istnieje na rynku od 1989 r. Należy do niej: marka Meble Vox – znana na rynku z oryginalnych rozwiązań do aranżacji wnętrz, producent mebli i artykułów dekoracyjnych, Baby Vox – meble do pokojów dziecięcych, od połowy lat 90-tych lider w eksporcie na rynki europejskie, współpracuje z największymi światowymi producentami mebli dziecięcych.

 

Marka Meble VOX jest pionierem w wykorzystaniu myślenia projektowego przy produkcji mebli, tzw. design thinking. Naszą innowacyjnością jest wdrażanie w proces twórczy wyników badań zmian zachodzących we współczesnym świecie. Pytamy samych użytkowników o ich potrzeby i sposoby korzystania z mebli. Współpracujemy z socjologami, etnografami i psychologami. Organizujemy wspólne warsztaty użytkowników, naukowców i specjalistów od promocji mebli. Ta wiedza pozwala nam tworzyć meble, które dostosowują się do potrzeb „nowoczesnego człowieka” – najlepszym przykładem takiego projektowania są kolekcje Young Users by VOX oraz 4 You by VOX.

 

Nowa strategia marki Meble VOX wynika z silnych aspiracji do pozycji najbardziej innowacyjnej polskiej firmy w branży meblarskiej. Zależy nam na rozwoju polskiej myśli projektowej i rozwoju młodych projektantów. Dlatego współtworzymy największy w Polsce niezależny od instytucji państwowych program edukacji poświęcony procesowi tworzenia. Współpracujemy z Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej  w Warszawie, kształcących kadry między innymi na kierunkach Design Management, Psychologii w marketingu czy Kognitywistyki. Od dwóch lat wspieramy jedyną na skalę europejską School of Form – międzynarodową uczelnię projektową z programem edukacyjnym opracowanym przez światowej sławy projektantkę Lidewij Edelkoort i mocno dopingujemy Concordia Design – pierwszemu w Polsce centrum designu i kreatywności.

 

Organizujemy lub współorganizujemy wydarzenia związane z promocją Design oraz konkursy dla projektantów, które kończą się wdrożeniami zwycięskich produktów do produkcji np.: „2w1”, „Młody Mebel”, „Meblozabawka” „Na Pamiątkę z Polski”, „Nowy Folk Design”.

Meble VOX to uznana marka w środowisku branżowym, nagradzana na krajowych oraz międzynarodowych targach i konkursach. Jako jedyna firma z Polski otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Design Management Europe Award, za skuteczne zarządzanie designem w przedsiębiorstwie. Pozostałe nagrody to m.in.: Top Design Award, Dobry Wzór, Must Have!, Produkt Roku, Złote Orły.

 

Marka Meble VOX posiada ponad 150 salonów w kraju i za granicą, m.in. w Berlinie, Kijowie, Pradze, Wilnie, Rydze. Meble eksportowane są do kilkudziesięciu krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Produkty firmy można kupować również w sklepie internetowym www.meble.vox.pl.

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media