• Galeria Arkada
 • Joseph Floors
 • Witowa
Jesteś tutaj: SklepyOKNA Budvar Centrum

OKNA Budvar Centrum


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 14:00

Poziom: parter

Kontakt:

telefon 697-580-669

mail: bhpoznan@budvar.pl


Galeria najemcy

Budvar Centrum – sprawdzony producent okien i drzwi w Poznaniu

Okna i drzwi to niezbędna część każdego domu i mieszkania, a ich odpowiedni wybór jest bardzo istotny, ponieważ skutki tej decyzji będziemy odczuwać przez lata. Firma Budvar Centrum, wychodząc naprzeciw klientom poszukującym idealnych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej otworzyła punkt handlowy w Poznaniu, w Galerii Arkadia.

Budvar Centrum jest wiodącym producentem okien i drzwi w Polsce. Klienci już od ponad 25 lat sięgają po okna marki, której produkty spełniają wysokie wymagania funkcjonalne, techniczne i estetyczne. Wśród wyróżników firmy należy wymienić m.in. kompleksowe podejście do obsługi klienta, bogatą ofertę wysokiej jakości okien i drzwi oraz możliwość dostosowania produktu do oczekiwań już na etapie jego wytwarzania.

Najlepsze okna i drzwi

Oferta firmy Budvar Centrum jest tak szeroka, że każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Na szczególną uwagę zasługują takie rozwiązania, jak okienne systemy przesuwne, które świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, pozostawiając cały parapet do dowolnego zagospodarowania, drzwi tarasowe o możliwości wielkogabarytowego przeszklenia oraz drzwi o niestandardowych wymiarach, a także rozwiązania do domów pasywnych.

Okna plastikowe Poznań

W ofercie okien marki Budvar znaleźć można m.in. okna PVC, okna aluminiowe, okna drewniane, a także drzwi, rolety i nawiewniki. Ofertę uzupełniają przesłony okienne wewnętrzne, moskitiery, bramy garażowe oraz automatyka do bram i rolet.

Okna Budvar Centrum charakteryzują się:

 • Brakiem ołowiu i związków innych metali ciężkich – co jest potwierdzone certyfikatem.
 • Autorskim systemem trzeciej uszczelki.
 • Wysoką wytrzymałością profili okiennych.
 • Możliwością indywidualnego dopasowania rozwiązań dla klienta.

Zapraszamy do biura handlowego w Galerii Arkadia w Poznaniu

Tutaj każdy klient znajdzie okna i drzwi dopasowane do swoich potrzeb. Nasi specjaliści służą pomocą, chętnie wyjaśnią parametry techniczne okien i drzwi i doradzą, jakie produkty wybrać.

 • Przestrzenna ekspozycja prezentuje nowoczesne rozwiązania.

 • Kompleksowa oferta w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, systemów przesuwnych, zabudowy dużych konstrukcji zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

 • Otwartość na realizację nieszablonowych projektów.

 • Gwarancja profesjonalnego doradztwa.

 • Mobilny doradca handlowy, który bezpośrednio na miejscu budowy dokona pomiaru oraz doradzi najlepsze rozwiązania techniczne.

 • Profesjonalny serwis i montaż zarówno standardowy, jak i trójwarstwowy zapewni Autoryzowana Grupa Montażowa.

Szukasz okna idealnego oraz solidnych, a jednocześnie pięknych drzwi? Znajdziesz je w Budvar Centrum w Poznaniu, na parterze w Galerii Arkada.

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media