• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Aktualności

Weekend z Dekoratorem


Organizator: Flügger Farby, 23-24 luty

Kolor idealny dla Twoich ścian! Warszawa – bezpłatne porady dekoratora w sklepach Flügger farby!

Chcesz odmienić wnętrze swojego domu i poszukujesz inspiracji? Flügger farby zaprasza Cię na BEZPŁATNE konsultacje z profesjonalnym dekoratorem w dniach 23-24 lutego w wybranych sklepach Flügger farby!
Nasz dekorator, w oparciu o Twoje preferencje, podpowie Ci, jakie kolory i wzory zastosować w Twoim wnętrzu, a także wskaże najnowsze trendy w wykańczaniu wnętrz.
Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Słyszałeś o feature wall? To trend w aranżacji z mocnym akcentem na kolor i deseń na jednej ze ścian. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z indywidualnej porady w sklepie Flügger farby!

Aby skorzystać z porad dekoratora:
  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan bądź wymiary mieszkania.
  2. W dniach 23-24 lutego przyjdź do wybranego salonu Flügger farby i skorzystaj z konsultacji.
Nasz dekorator podpowie Ci, jak zaplanować metamorfozę wnętrz, wprowadzić do nich trend feature wall czy dopasować idealną kolorystykę – wszystko w zależności od Twoich potrzeb.

-> Poznań, Galeria Arkada, ul. Obornicka 229
-> Godziny konsultacji: 10:00 – 16:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?
  • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
  • Vouchery rabatowe
  • Pyszna kawa
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Kreatywne miejsce pełne inspiracji
Feature wall w Twoim domu
Feature wall, czyli zaakcentowana kolorem lub wzorem ściana, może zupełnie zmienić charakter wnętrza, a nasycenie barw optycznie zmodyfikować rozmiar i proporcje pomieszczenia. Przed wyborem aranżacji warto pomyśleć o tym co chcesz podkreślić i jaką funkcję będzie pełniła feature wall w Twoim domu. Ściana akcentowa może nadać pomieszczeniu inną dynamikę, dlatego wybierając kolory i wzory należy mieć na uwadze metraż wnętrza.
Przemyślany wybór właściwej koncepcji, dopasowanej indywidualnie do wnętrza, jest kluczowy dla aranżacji. W otwartej przestrzeni feature wall pomoże wyodrębnić poszczególne strefy i podkreślić ich funkcje. Jeśli myślisz o zmianach w małym pomieszczeniu, wzór i kolor powinien pojawić się na wszystkich ścianach, aby nie zaburzyć jego proporcji. Duże znaczenie ma również nasycenie barw – jasne otwierają przestrzeń, ciemne optycznie ją zmniejszą. Te podstawowe zasady stosowania akcentów kolorystycznych pomogą jedynie nakreślić kierunek zmian. Jeśli potrzebujesz kompleksowej porady, dopasowanej do Twoich potrzeb, odwiedź sklep Flügger farby 23 i 24 lutego.
Jedno jest pewne – rok 2019 należy do kolorów, dlatego nie bój się odmiany. Skonsultuj się z naszymi specjalistami na wydarzeniu i zaplanuj metamorfozę Twojego wnętrza.

-----
Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.
« Wracaj
15.02.2019 11:27 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media