• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Aktualności

Weekend z Dekoratorem


Organizator: Flügger Farby, 29-30 września

Poznań - Bezpłatne porady dekoratora w sklepach Flügger farby!

Flügger farby zaprasza 29 i 30 września do wybranych salonów firmowych w całej Polsce na bezpłatne porady dekoratora. Projektant doradzi jak połączyć kolory i wzory w Twoich wnętrzach. Wszystko po to, żeby Twój dom był nie tylko piękny ale przede wszystkim, żebyś Ty czuł się w nim dobrze>


Adres i godziny porad dekoratora:

Godziny porad dekoratora w Galerii Arkada, w sobotę od 11:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00.


Dlaczego warto odwiedzić sklep Flügger farby w czasie Weekendu z Dekoratorem:

Bezpłatne porady:

W sklepach Flügger farby będzie czekał na Ciebie dekorator wnętrz, który bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i tapety, dobierając te najbardziej pasujące do Twojej osobowości i charakteru wnętrza, nie zapominając jednocześnie o funkcjonalności i przeznaczeniu pomieszczeń. Wystarczy, że przyjdziesz ze zdjęciem, planem lub wymiarami mieszkania oraz w krótkiej rozmowie przekażesz dekoratorowi swoje odczucia i preferencje odnośnie aranżacji wnętrz. Wszystko po to, żeby Twój dom był nie tylko piękny ale przede wszystkim, żebyś Ty czuł się w nim dobrze.

Vouchery rabatowe:

Remontujesz? Wykańczasz? Malujesz? Weekend z dekoratorem to również niepowtarzalna okazja na zdobycie bonu rabatowego na cały asortyment farb do wnętrz i tapet. To się po prostu opłaca!

Komfortowo dla dzieci i dorosłych:

Weekendy to czas, który zwykle spędzamy w gronie rodziny. Flügger nie zapomina o Twoim komforcie i wygodzie. W sklepach na odwiedzających będzie czekał specjalnie przygotowany kącik dla dzieci z mnóstwem kredek i malowanek, tak żeby Twoje dziecko mogło pokazać Ci jakie kolory lubi najbardziej a Ty, w tym czasie będziesz mógł/mogła spokojnie omówić przemianę wnętrza w towarzystwie nie tylko dekoratora, ale również aromatycznej kawy.

Skandynawski producent:

Flügger farby to duński producent, którego prócz wysokiej jakości produktów wyróżnia fachowe doradztwo i profesjonalna pomoc w rozwiazywaniu problemów. Firma posiada ponad 550 salonów w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach.

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko bogactwo kolorów ale również skandynawska trwałość i wyszukany design, który odnajdziesz w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 wzorach unikalnych tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.


Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora:

1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.

2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczeń do wybranego sklepu, w dniach 29-30 września.

3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory a także dobierze tapetę do wnętrza, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.


Zapraszamy serdecznie!


« Wracaj
17.09.2018 14:12 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media