• Galeria Arkada
 • Joseph Floors
 • Witowa

Aktualności

Weekend z Dekoratorem


Organizator: Flügger Farby, 28-29 kwietnia.

Rozpocznij remont na wiosnę! Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz


Dni stają się coraz dłuższe, a nam udaje się złapać coraz więcej promieni słońca. Wraz z pojawiającym się naturalnym światłem odzyskujemy siły i nabieramy witalnej energii. To dobry czas na remont.


Wiosną wychodzimy na zewnątrz! Odnawiamy, remontujemy, malujemy a także naprawiamy to co uległo zniszczeniu po zimie. Zanim jednak remont rozpoczniemy pełną parą, warto się do niego dobrze przygotować.


Przygotuj się do remontu z Flügger farby i rozpocznij Akcję Renowację na wiosnę.


Już 28-29 kwietnia Flügger farby zaprasza do wybranych salonów firmowych w całej Polsce na bezpłatne porady dekoratora wnętrz. W ten weekend Flügger udowodni, że w przypadku domu liczy się nie tylko wnętrze ale również to co na zewnątrz. Dekorator do Twoich indywidualnych preferencji dobierze kolory i odcienie farb do wnętrz i na zewnątrz. Z kolei profesjonalny personel dopasuje najbardziej odpowiednie produkty do przeprowadzenia Twojej Akcji renowacji.


Adres i godziny porad dekoratora:

Godziny porad dekoratora w Galerii Arkada, w sobotę od 11:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00.


A tymczasem, zobaczmy jak to zrobić:

Flügger farby prezentuje kompendium wiedzy - Jak odnowić dom na zewnątrz?


Fasada to podstawa!


Myśląc o remoncie zwykle na myśl przychodzi nam malowanie pomieszczeń. Zapominamy, że fasady naszych domów wymagają regularnego odświeżania zarówno ze względów estetycznych jak i ochronnych. Jeżeli elewacja Twojego domu zaczyna ukazywać niedoskonałości takie jak spękania, wilgotne plamy po opadach deszczu, ślady brudu i spalin lub traci kolor a na jej powłoce rozwijają się mchy i porosty to znak, że nadszedł czas na renowację. Zadbaj o fasadę Twojego domu na długie lata z Flügger farby!


Pamiętaj, malowanie elewacji należy dobrze zaplanować. Termin prowadzonych prac oszacuj na podstawie długoterminowej prognozy pogody. Optymalna temperatura malowania farbami fasadowych to od +10 °C do +20 °C a prawidłowy poziom wilgotności, który umożliwia swobodne malowanie i nakładanie kolejnych warstw farby w dłuższym okresie to wilgotność względna na poziomie 60-70%.


Wybierając farby elewacyjne od Flügger farby masz pewność trwałości kolorów, skandynawskiej jakości, łatwości aplikacji oraz profesjonalnego doradztwa w dobraniu odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. A w doborze kolorów pomoże Ci dekorator wnętrz, w czasie Weekendu z dekoratorem już 28-29 kwietnia.


Naturalnie chroń drewno!


Fasada to podstawa ale nie wszystko! Nie zapomnij o naturalnej ochronie drewna na zewnątrz.


Drewno ma w sobie to coś, co nas przyciąga. Prezentuje się dobrze praktycznie w każdym zestawieniu. Lubujemy się w drewnie wykorzystanym zarówno na przestronnych, chłodnych tarasach w stylu skandynawskim jak i w drewnianych meblach ogrodowych, altanach i dodatkach stylu rustykalnego.


A, żebyś mógł się cieszyć drewnem przez wiele lat, nadaj mu skandynawskiej trwałości. Zabezpieczając drewno wydłużasz jego żywotność i zapewniasz mu maksymalną ochronę na lata. Jeżeli chcesz, aby drewniany dom, wiata, ogrodzenie czy galanteria ogrodowa starzały się prawidłowo, musisz je regularnie odnawiać. Ekspozycja słoneczna, wiatr i deszcz oraz zmienne warunki pogodowe podczas całego roku, zostawiają ślady na drewnie, dlatego w celu zachowania szlachetnego wyglądu i struktury drewna poddawaj je regularnej konserwacji i sezonowej renowacji.


Które produkty wybrać do zabezpieczenia drewna na zewnątrz?


Jeżeli malujesz pionowe elementy drewniane takie jak altany, płoty, drewniane elewacje wypróbuj produkty:


Flügger Wood Tex 03 – półtransparentana wodna lakierobejca, wnikająca głęboko w strukturę drewna i tworząca półmatową powłokę. Zabezpiecza zarówno surowe jak i wymagające renowacji drewno. Produkt dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.


Flügger Wood Tex 04 – kryjąca wodna lakierobejca tworząca półmatową powłokę o bardzo dobrym kryciu. Uwydatnia strukturę drewna mimo właściwości kryjących. Produkt dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.


Jeżeli natomiast Twój drewniany taras wymaga renowacji wypróbuj produkty:


Flügger Wood Oil - Impredur Olej do drewna – wodny olej do drewna tworzący powierzchnię o właściwościach hydrofobowych. Zachowuje naturalny odcień drewna i zabezpiecza jego powierzchnię na bardzo długi czas. Produkt w bogatej gamie kolorystycznej.


Flügger Wood Oil Classic - Olej Do Drewna – rozpuszczalnikowy olej do drewna zachowujący jego naturalny wygląd i tworzący powierzchnię ochronną przed przedostawaniem się wody oraz porastaniem grzybów i glonów. Dostępny w kolorach: bezbarwny, teak.


Jeżeli potrzebujesz pomalować drewniane okna wypróbuj:


Flügger Window - Farba Do Okien – wodna, kryjąca farba do malowania okien i drzwi tworząca elastyczną powłokę, która pracuje razem z podłożem drewnianym. Produkt w bogatej gamie kolorystycznej.


Więcej o kolorach, wzorach i rekomendowanych produktach dowiesz się przychodząc osobiście w najbliższy weekend, 28-29 kwietnia, do sklepów Flügger farby na bezpłatne porady dekoratora wnętrz. A co może zaciekawić Ciebie najbardziej: Produkty do fasad i drewna są dostępne teraz w promocyjnej cenie -25%*.


Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora:

 1. Zrób zdjęcie domu, wybranego pomieszczenia, drewnianej powierzchni lub zabierz ze sobą plan mieszkania.

 2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczeń do wybranego sklepu, w dniach 28-29 kwietnia.

 3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory a także dobierze tapetę do wnętrza, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.


Koniecznie zapytaj też sprzedawcę w sklepach Flügger farby, który rodzaj produktu będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!


I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:

 • kreatywne miejsce pełne inspiracji,

 • światowy design,

 • najnowsze trendy,

 • rekomendowane rozwiązania,

 • dobra kawa,

 • a dla osób korzystających z bezpłatnych porad - bony rabatowe na farby do wnętrz i tapety.


Więcej informacji znajdziesz na: https://www.flugger.pl/


*produkty objęte promocją są wyszczególnione w regulaminie promocji. Regulamin promocji jest dostępny w każdym sklepie Flugger farby. Akcja promocyjna trwa od 19 lutego do 31 października 2018 roku.


Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko skandynawska jakość i trwałość produktów do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów ale również farby elewacyjne i szeroka gama produktów do impregnacji drewna. Dodatkowo sklepy posiadają szeroką ofertę mas szpachlowych i narzędzi malarskich. A na Klientów ceniących indywidualny styl czeka ponad 400 rodzajów tapet o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie.


« Wracaj
12.04.2018 11:20 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media