• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Aktualności

Targi Arena Design


Zapraszamy na Targi Arena Design w dniach od 5.-3-8.-3.2013. Nowoczesne trendy, kreatywne pomysły.

arena DESIGN to projekt dedykowany wzornictwu, będący unikatowym w swej formule spotkaniem polskich i zagranicznych projektantów, ekspertów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i przedsiębiorców świadomych kluczowej roli wzornictwa w strategii firmy.

Motywem przewodnim wydarzenia arena DESIGN 2012 jest ERGONOMIC DESIGN - projektowanie w służbie człowiekowi.

 

5_stref-bmp.jpg

arena DESIGN to kompleksowe wydarzenie, na które składa się 5 stref.

strefa TOP DESIGNCieszący się uznaniem branży konkurs TOP DESIGN award ma na celu promocję innowacyjnych rozwiązań projektowych oraz firm inwestujących w dobre wzornictwo. Produkty nominowane do finału konkursu TOP DESIGN award prezentowane są podczas wydarzenia arena DESIGN w ramach specjalnej wystawy.  

 

ad_kulki_0001s_0003_vector-smart-object.arena DESIGN to miejsce interaktywnych spotkań. W strefie Forum projektanci, producenci, a także entuzjaści wzornictwa przemysłowego będą mogli wysłuchać wykładów autorytetów oraz wziąć udział w dyskusji.  

 

strefa KREATYWNI

W Strefie Kreatywni prezentowana jest oferta instytucji i stowarzyszeń, a także profesjonalistów – biur projektowych i pracowni. Jest to również przestrzeń prezentacji twórczości młodego pokolenia projektantów. To galeria możliwości, jakie oferuje producentom wzornictwo przemysłowe.

 

 

strefa EDUKACJADo udziału w projekcie arena DESIGN zapraszamy także zostały wyższe uczelnie, kształcące adeptów wzornictwa przemysłowego i architektury. Strefa Edukacja będzie miejscem ich promocji na arenie biznesowej, a także prezentacji dotychczasowych osiągnięć.

 

 

strefa INNOWACJEInnowacje to nowa strefa wydarzenia arena DESIGN. Zapraszamy do niej producentów i oferentów nowoczesnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych dla projektantów.

 http://www.arenadesign.pl


« Wracaj
4.03.2013 20:47 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media