• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Aktualności

Jedyna taka Galeria Handlowa W Wielkopolsce


Galeria Arkada Galeria Wyposażenia Wnętrz w Poznaniu jest miejscem wyjątkowym w Wielkopolsce. Jej niezaprzeczalnym atutem jest możliwość uzyskania inspiracji dla kompleksowego wyposażenia swojego mieszkania lub domu. Na 5000 metrach kwadratowych skupiono bowiem w niezwykłej aranżacji znakomite firmy z branży.

Galeria Arkada jest unikalna.

Podejmując trud remontu mieszkania lub wyposażenia nowej nieruchomości stajemy przed dylematem, jakim jest zaaranżowanie wnętrza. Często zostajemy z tym problemem sami, a co więcej musimy stracić mnóstwo czasu, by dokonać zakupów w wielu sklepach. W Poznaniu jest jednak inaczej ponieważ jest Galeria Arkada Galeria Wyposażenia Wnętrz. Tu bowiem nie tylko uda się wyposażyć swoje mieszkanie od schodów drzwi, okien, kominków, kamiennych płytek po meble  renomowanych światowych firm. Co niezwykle istotne, jeśli nawet ma się wątpliwości lub wręcz brak pomysłu, co do zastosowania pewnych rozwiązań - porad udzielają architekci służąc swoją wiedzą. A kiedy pojawi się mętlik w głowie i nie bardzo jesteśmy zdecydowani co kupić, można swoje decyzje podjąć przy dobrej kawie czy smacznym obiedzie.


W Galerii Arkada za wyposażenie wnętrz odpowiada ponad 20 salonów najlepszych marek, których jest ponad 500 reprezentujących najnowsze trendy światowej aranżacji wnętrz, posiadających modne artykuły z najnowszych kolekcji, znanych i cenionych producentów. To nie są stwierdzenia tylko reklamowe. Wyobraźmy sobie, że mamy wolne pomieszczenie, które ma stać się kuchnią.

- To nic prostszego - w naszej Galerii można dokonać wyboru samemu lub wesprzeć się poradą  architekta. Salon Dom Bud Bis, Fachowiec czy Witowa zaoferują nam wspaniałe drzwi. Domix zajmie się doradztwem oraz sprzedażą sprzętów AGD do zabudowy kuchennej, bowiem posiada duże doświadczenie w doborze odpowiednich urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów. Elektro Dom oświetli pomieszczenia, Kopp zadba o podłogi, Kvarco o płytki na ściany, Cerstyl i Foster Łazienki o wyposażenie łazienki a VOX Meble z kuchniami Nobilia o niepowtarzalne meble. To tylko oferta niektórych salonów, z których marek możemy skorzystać – mówi Agnieszka Śliwka-Gumienna, brand manager Galerii Arkada.

Co jednak niezwykle istotne mimo salonów oferujących produkty z najwyższej półki, najbardziej uznanych producentów każdy w zależności od posiadanej zasobności portfela jest w stanie tak zaplanować zakupy, by w Galerii stworzyć swoje mieszkanie w niepowtarzalnej aranżacji. Tak jest Galeria Arkada, która jest unikatowym miejscem w Wielkopolsce.

Mocnym atutem jest także lokalizacja. Galeria położona jest niedaleko Centrum, z dobrym dojazdem i co najważniejsze z własnym obszernym parkingiem. Zakupy w Galerii Wyposażenia Wnętrz stają się olbrzymią przyjemnością dzięki kompleksowej ofercie, poradom specjalistów, miłej domowej atmosferze, znakomitym i wysokiej jakości produktom.

Panele, Podłogi, farby, tapety, drzwi, materace, lampy, kominki, Schody, Meble salonowe, Meble kuchenne, Meble dla dzieci, kafelki, Meble łazienkowe, wyposażenie łazienek i wiele innych produktów. www.galeriaarkada.pl

 


« Wracaj
24.06.2013 21:27 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media