• Galeria Arkada
  • Joseph Floors
  • Witowa

Aktualności

Family House partnerem Galerii Arkada


Nawiązaliśmy współracę z jedną z najbardziej znanych wielkopolskich marek na rynku budowlanym i wykończeniowym - DEWELOPEREM, FIRMĄ FAMILY HOUSE

Spółka Family House jest obecna na wielkopolskim rynku nieruchomości od ponad 7 lat. Powstała na przełomie 2005/2006 r.. Przez ten okres sprzedała ponad 700 domów i mieszkań, przez co jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. Ciekawa lokalizacja inwestycji, atrakcyjna cena i zachowane przy tym standardy wykończenia na najwyższym poziomie, to główne cechy ją charakteryzujące.

Family House na poznańskim rynku weszła do ligi najmocniejszych. W 2012 roku znalazła się w zestawieniu „Diamenty Forbesa”, a także na liście 12 edycji dobrze znanego rankingu Gazele Biznesu. Co więcej jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na regionalnym rynku nieruchomości. Dowodem tego jest tytuł „Mieszkaniowa Marka Roku 2011”, w rankingu organizowanym przez Nowy Adres S.A.

Spółka specjalizuje się w segmencie popularnym – mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia w atrakcyjnej cenie. A to wszystko za sprawą tego, że jako nieliczna na wielkopolskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a więc nie tylko sprzedaje ale również buduje wszystkie swoje inwestycje. Dzięki temu, że nie zleca budowy zewnętrznym firmom jest w stanie ograniczyć koszty, i oferować mieszkania już od 2500 zł netto/m2 pod miastem i od 4000 zł netto/m2 w Poznaniu. Co równie ważne, w 100 proc. czuwa nad poprawnością prowadzonych prac i w ten sposób daje klientom gwarancję terminowości oraz profesjonalizmu.

Wśród zrealizowanych inwestycji znajdują się budynki wielorodzinne w Poznaniu (ul.  Robocza 39, KORAL – ul. Czeremchowa i PERŁA – ul. Kosińskiego 24) i Mosinie (Mosina Park – ul. Krotowskiego). Sztandarową inwestycją spółki jest Osiedle Leśne w Czapurach, na którym mieszka już ok. 1,5 tys. osób. W ciągu siedmiu lat powstało tu ponad 450 domów jednorodzinnych i mieszkań. Family House realizuje obecnie inwestycję TOPAZ, która powstaje przy skrzyżowaniu ul. Bosej z ul. Myśliwską w Poznaniu oraz V etap Osiedla Leśnego w Czapurach.

Przy każdym swoim projekcie deweloper dba aby mieszkania były przestronne i funkcjonalne i w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. Nie zapomina także o architekturze, udowadniając w ten sposób, że tanie mieszkania mogą być ładne i dobrej jakości. Przyjęta strategia prowadzenia działalności znajduje uznanie wśród klientów. Co więcej za jej realizację, spółka otrzymała wiele nagród, m.in certyfikat „Najwyższa jakość w budownictwie”, Najlepsze w Polsce”-„The Best in Poland”, „Solidna Firma”, WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców”, „Orły Polskiego Budownictwa”, „EuroCertyfikat”, „Przejrzysta Firma” i certyfikat „Wiarygodności Biznesowej”.


« Wracaj
10.05.2013 06:07 Kategoria: Aktualności

Galeria arkada

Otwarte 7 dni w tygodniu
pon-sob 1000 - 2000
niedziela 1000 - 1600


Zobacz pełną mapę »


Znajdź produkt np. drzwi, farby

Szukaj sklepu wg branży
Plan Galerii Skontaktuj się z salonem
Newsletter
Wejdź na blog Galerii Arkada

Wystawcy

© Galeria Arkada
Fav Interactive media